-

Ekipa Paris Saint Germaina demonstrirala je silu nad Guingampom i iz 12 udaraca u okvir gola postigli čak devet! Uništavanje protivnika krenulo je u 11. minuti susreta kada je Neymar pogodio nakon asistencije Alvesa.

Mirno je bilo do 37. minute susreta, a onda je Mbappe postigao svoj prvi pogodak na ovom meču nakon asistencije Neymara. Mbappe je osam minuta kasnije postigao još jedan pogodak, a ovog puta Cavani je bio asistent i rezultatom 3:0 se otišlo na odmor. Drugi dio susreta donio je još šest pogodaka u mreži Guingampa.

Četvrti pogodak za Parižane postigao je Cavani u 59. minuti susreta, a isti igrač je u 66. minuti povisio prednost na 5:0. Samo dvije minute kasnije Neymar je na asistenciju Mbappea pogodio za 6:0.  Svoj treći pogodak na ovom susretu Cavani je postigao u 75. minuti susreta, a pet minuta kasnije Mbappe je povisio na 8:0 svojim trećim pogotkom na ovom susretu.

Konačan rezultat meča postavio je Meunier u 83. minuti susreta nakon asistencije Cavanija koji je odigrao fantastičan meč.

Izvor: Informativa.ba,