U uzvratnim utakmicama osmine finala Lige prvaka Manchester United na Old Traffordu dočekuje Sevillu (0-0 prva utakmica), dok Roma kod kuće hvata 2-1 zaostatak iz Ukrajine protiv Šahtara

Fudbaleri Rome od 52. minute vode s 1:0 u revanš-susretu osmine finala Lige prvaka protiv Shakhtara, a strijelac pogotka za Vučicu bio je kapiten fudbalske reprezentacije BiH Edin Džeko.

Džeko je majstorski loptu kroz noge probacio golmanu gostiju koja je na kraju završila u golu.

Za Dijamanta je ovo bio četvrti pogodak u ovoj sezoni Lige prvaka.

84' Gol

GOOOOL! Lukaku vraća nadu Unitedu! Još samo dva, ali i još samo šest minuta do kraja. Ima li vremena za mančestersko čudo?

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Sevilja vodi sa dva gola razlike protiv Junajteda. Ben Jeder opet pogađa.

-

77` Umjesto Antonija Valensije u igru ulazi Huan Mata (Juan).

-

74` GOOOOOOOL! Samo što je ušao u igru, Ben Jeder dovodi Sevilju u vodstvo!