FK Sarajevo -

Fudbaleri Sarajeva vode protiv Širokog Brijega 1:0 nakon prvog poluvremena susreta 21. kola Premijer lige BiH na stadionu "Asim Ferhatović-Hase".

Strijelac za "bordo" tim bio je Anel Hebibović u 7. minuti kada je sa desetak metara, nakon dobre akcije, uputio udarac a lopta se od stative odbila u gol Širokobriježana.

Ekipa Mehmeda Janjoša u svim segmentima je bila bolji protivnik, a mogli su voditi i većim rezultatom.

Dobre prilike su imali Saša Novaković, Haris Duljević koji je nakon lijepe solo akcije  bio neprecizan izvan šesnaesterca te ponovo Hebibović, kada mu golman gostiju Luka Bilobrk brani udarac iz neposredne blizine gola.

Igrači Širokog Brijega u finišu su imali nekoliko prilika, a najbolju preko Lončara u 44. minuti ali je njegov udarac iz daljine krajnjim naporom odbranio golman Sarajeva Pavlović.

Izvor: Informativa.ba,