Nogomet, Fudbal -

U derbiju 22. kola francuskog nogometnog prvenstva u nedjelju navečer Lyon i Marseille odigrali su bez pobjednika 1:1.

Gosti su poveli golom Remyja Cabelle u 64. minuti, a izjednačio je Corentin Tolisso u 78. minuti.

U drugim dvjema utakmicama igranim u nedjelju Monaco je bio uvjerljiv, svladavši na svom terenu Toulouse rezultatom 4:0, dok su Reims i Saint-Etienne igrali neodlučeno 1:1.

Na ljestvici uvjerljivo vodi PSG sa 60 bodova, Monaco je drugi s 39, a Nicea treća s 36 bodova. Slijede Rennes (34), Angers (34), St Etienne (33), Caen (33), Marseille (30), Lyon (30), Bordeaux (30), itd.

Izvor: Informativa.ba, FENA