Ligue 1: Monaco došao do pobjede u sudačkoj nadoknadi -

Nogometaši Monaca svladali su u gostima Montpellier rezultatom 3:2 u posljednjem susretu sedmog kola francuskog nogometnog prvenstva, a do pobjede su došli preokretom u drugom poluvremenu.

Nakon prvih 45 minuta Montpellier je imao vodstvo 2:0, no u nastavku su gosti prvo izjednačili na 2:2, a zatim u petoj minuti sudačke nadoknade, iskoristivši jedanaesterac koji je prethodno skrivio vratar domaćih, došli do pobjede 3:2.

Bila je to treća pobjeda Monaca u sezoni, koji se popeo na deseto mjesto s 11 bodova, dok je Montpellier ostao prikovan za dno sa samo jednim osvojenim bodom iz sedam utakmica.

Aktualni prvak PSG je vodeći sa 17 bodova, ispred Saint-Etiennea sa 16 i Rennesa s 14 bodova.

Oznake: # #Ligue1
Izvor: Informativa.ba,